Ogłaszamy Line Up Festiwalu!
2008.07.11

Na stronie internetowej Off Festivalu, najlepszego w Polsce festiwalu muzyki alternatywnej, można znaleźć już szczegółowy line up. Z niego dowiemy się, kto, kiedy i na której scenie zagra podczas Off Festivalu 2008.

Na Off Festivalu 2008, od 8 do 10 sierpnia w Mysłowicach, łącznie pojawi się 50 zespołów, zagrają m.in.: Mogwai, British Sea Power, Clinic, Of Montreal, Iron & Wine, Caribou, Hey, Izrael' 83, Leszek Możdżer z projektem Lutosphere, Waglewski Fisz Emade, Menomena, James Chance, Dat Politics, So So Modern, Singapore Sling, Kling Klang, Modified Toy Orchestra, Felix Kubin, Kammerflimmer Kollektief, Homo Twist, Budyń i Sprawcy Rzepaku, Dick 4 Dick, Lao Che, L.u.c & Rahim, Czesław Śpiewa, Kawałek Kulki, Transkapela, Afro Kolektyw, Baaba, Muchy, Reuber, Klangwart, Shofar, Karpaty Magiczne i The Band Of Endless Noise, The Poise Rite, Bajzel, Renton, Karol Schwarz All Stars, Plazmatikon, Polpo Motel, Jacaszek.

Festival to nie tylko muzyka. Jak zwykle częścią festiwalu będą Międzynarodowe Targi Wolontariatu, które odbędą się pierwszego i drugiego dnia festiwalu. Celem targów jest umożliwienie organizacjom pozarządowym z całego świata zaprezentowania swojej działalności ludziom, którzy na co dzień nie mają z nimi kontaktu.

Odbędą się m.in.: akcje wystawienniczo-promocyjne i warsztaty. Na terenie festiwalu ustawiona będzie Arena Aktywności. - W tym miejscu nie będziemy mówić, będziemy tworzyć. We wspólnym działaniu odwołamy się do wierzeń naszych przodków i uniwersalnych wartości takich jak tolerancja i wolność. Chcielibyśmy, żeby Światowid Areny niósł przekaz, że pomimo tego, iż każdy z nas jest inny i przyświecają nam różne cele – patrzymy w różnych kierunkach, to wszyscy jesteśmy równie ważni, mamy swoje miejsce na świecie i wspólnie tworzymy jego obraz – mówią organizatorzy.

Będzie też ŻaBa czyli Żywa Biblioteka. - Chciałbyś porozmawiać z muzykiem, lekarzem, dziennikarką? Nic prostszego: Żywa Biblioteka to miejsce, gdzie można będzie „wypożyczyć” chwilę takiej rozmowy. Rozmowy z niesamowitymi osobami, z twórcami, artystami, ludźmi wyjątkowymi. Swój udział już potwierdzili: Artur Rojek, Beata Pawlikowska, prof. Jerzy Buzek, dr Andrzej Wojcieszek – wybitny specjalista, pracujący w Instytucie Onkologii w Gliwicach.

Arena Aktywności działać będzie pierwszego dnia Off Festivalu 2008, Żywa Biblioteka dzień później. Zapraszamy!

Ceny karnetów 2 dniowych (08-09.08):

  • od 20 czerwca - 07 sierpnia: 75 zł
  • od 08 sierpnia - 09 sierpnia: 85 zł

Karnety dostępne w sieciach sprzedaży: Ticketpro.pl, Ticketportal.pl, Eventim.pl, Bileteria.pl

Ceny biletów jednodniowych:

  • bilet jednodniowy można kupić tylko w dniach 08,09 sierpnia 2008 na terenie kąpieliska Słupna Park w cenie 45 zł
  • bilet na koncert specjalny IRON & WINE (jedyny podczas festiwalu), w dniu 10 sierpnia w kościele Ewangelickim w Mysłowicach w cenie 30 zł - (bilety dostępne tylko w sieci sprzedaży ticketpro.pl).
POWRÓT
 
Copyright © 2006-2008 by Fundacja Independent
THESIGN: THE COMPLAINER