2008.05.23
Dat Politics, Homo Twist, Lutosphere, Dick4Dick kolejnymi artystami OFF FESTIVAL 2008!

Wiadomo już, że w sierpniu w Mysłowicach zagra francuskie trio laptopowe Dat Politics . To jeden z najbardziej emocjonujących zespołów electro na naszej planecie, absolutnie nowa jakość w nowoczesnej elektronice. Ten koncert połączy fanów elektroniki i punk-rocka. To trzeba zobaczyć!

Nie zabraknie też polskich artystów. Zagrają kipiący testosteronem Dick4Dick , których niedawno wydany „Grey Album” już został uznany za jedną z najważniejszych polskich płyt tego roku. Przed kilkoma tygodniami nowy, wysoko oceniany album „Matematyk”, wydał też Homo Twist , najlepszy i najważniejszy zespół Macieja Maleńczuka.

Wydarzeniem będzie niewątpliwie koncert projektu Lutosphere , w którym na bazie muzyki Witolda Lutosławskiego spotykają się trzej artyści z trzech różnych muzycznych światów: genialny pianista jazzowy Leszek Możdżer, czołowa postać krajowej awangardy elektronicznej Bunio i uznany wiolonczelista klasyczny Andrzej Bauer. To trzeba zobaczyć, tego trzeba posłuchać!

Na Off Festivalu zagrają też m.in. Iron & Wine, Clinic, Of Montreal, British Sea Power, James Chance, Singapore Sling, Caribou, Motion Trio, Budyń i Sprawcy Rzepaku, Izrael '83, Muchy, Waglewski Fisz Emade i Renton.

Grupa Iron & Wine zagra dodatkowy koncert w kościele Ewangelickim w Mysłowicach, w niedzielę 10 sierpnia 2008. Cena dodatkowego biletu 30 zł. Ilość miejsc ograniczona.

 
2008.05.16
Iron & Wine na jedynym koncercie w Polsce!

Trzecia edycja Off Festivalu to mnóstwo bardzo dobrej i bardzo różnej muzyki.

Kolejne ujawnione gwiazdy to: amerykański Iron & Wine (jeden z najlepszych zespołów nurtu „americana” po raz pierwszy w Polsce i od razu w gwiazdorskim składzie: z muzykami słynnych grup Wilco, Calexico i Califone) oraz mroczny i psychodeliczny, islandzki Singapore Sling - skandynawska odpowiedź na The Jesus And Mary Chain.

Grupa Iron & Wine zagra dodatkowy koncert w kościele Ewangelickim w Mysłowicach, w niedzielę 10 sierpnia 2008. Cena dodatkowego biletu 30 zł. Ilość miejsc ograniczona.

Na festiwalu zagrają także: Budyń i Sprawcy Rzepaku (projekt Jacka Szymkiewicza, wokalisty, tekściarza i gitarzysty Pogodno - promujący jego drugi album, solowy „Baset”) oraz Izrael '83
- najważniejszy zespół polskiego reggae tym razem w starym, kultowym repertuarze
z legendarnej pierwszej płyty „Biada, biada, biada”.

Przypominamy, że na Off Festivalu zagrają też m.in. Clinic, Of Montreal, British Sea Power, James Chance, Caribou, Motion Trio, Muchy, Waglewski Fisz Emade i Renton.

Na Off Festivalu 2008, od 8 do 10 sierpnia w Mysłowicach, łącznie pojawi się ponad 50 zespołów.

 
2008.05.09
kolejne gwiazdy OFF FESTIVAL

Znamy kolejne gwiazdy mysłowickiego Off Festivalu 2008, najważniejszej w Polsce imprezy koncertowej muzyki alternatywnej!

Trzecia edycja Off Festivalu to mnóstwo bardzo dobrej i bardzo różnej muzyki.

Kolejne ujawnione gwiazdy to: zespół British Sea Power , którego trzeci album „Do You Like Rock Music?” uznano za jedną z najważniejszych tegorocznych płyt całego światowego rocka; klasyk nowojorskiego no wave, idol The Rapture i Klaxons, kultowy James Chance ; oraz gwiazda symfonicznego dream-popu Caribou , którego psychodeliczne koncerty to czysty trans.

Z Polski zagrają na pewno: jedyne w swoim rodzaju Motion Trio , które zmienia oblicze akordeonu i łączy muzyczne światy oraz warszawski Renton , debiutujący rewelacyjnie świeżą mieszanką college rocka, post punka i indie popu.

Razem z brytyjskim Clinic i amerykańskim Of Montreal to pierwsze 6 z ponad 50 zespołów, które zagrają na Off Festivalu 2008, od 8 do 10 sierpnia w Mysłowicach.

 
2008.05.09
Rusza sprzedaz biletów na OFF FESTIVAL

Dwudniowe karnety w sprzedaży od 9 maja w cenach:

  • od 9 maja do 19 czerwca: 65 zł
  • od 20 czerwca do 7 sierpnia: 75 zł
  • od 8 sierpnia: 85 zł

Bilety jednodniowe dostępne w trakcie trwania festiwalu w cenie 45 zł.

Informacje na temat biletów na koncert dodatkowy, wkrótce na stronie festiwalowej www.off-festival.mbank.pl.
Bilety dostępne w sieciach sprzedaży: ticketpro.pl , ticketportal.pl i eventim.pl .

 
2008.05.09
zagraj na offie

W serwisie Muzyka.onet.pl ruszył specjalny konkurs, który wyłoni wykonawców, jacy zagrają na tegorocznej edycji Off Festivalu w Mysłowicach.

Aby wziąć udział w eliminacjach do Off Festival 2008, należy wysłać swoją piosenkę w formacie MP3.

utorzy najlepszych utworów zagrają na tegorocznym Off Festivalu! Zgłoszenia przyjmowane są od 7 marca do 31 maja 2008 roku.

szczegóły tutaj >> 

 
Strona 5/10 <<< [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10>>>
Zapoznałem(łam) się z polityką prywatności
MEDIA
SOMETHING
MUST
BREAK
 
Copyright © 2006-2008 by Fundacja Independent
THESIGN: THE COMPLAINER